فیزیوتراپی در منزل

چگونه در منزل فیزیوتراپی انجام دهیم؟

فیزیوتراپی در منزل، برای طیف گسترده ای از شرایط مانند درد مداوم، ورزش و آسیب های عضلانی، مراقبت های بعد از سکته مغزی، شرایط مزمن ریوی صورت می گیرد.فیزیوتراپی در منزل، برای بهبود و ترمیم تحرک و قدرت عضلات به شما کمک می کند .

سوالات زیادی درباره اینکه فیزیوتراپی در منزل را چگونه انجام دهیم و آیا اینکه موثر است؟ پرسیده می شود.در این نوشته می خواهیم به پاسخ این سوال بپردازیم.قبل از پرداختن به این موضوع اجازه دهید کمی درباره فیزیوتراپی صحبت کنیم.

فیزیوتراپی چیست؟

فیزیوتراپی یکی از رشته های دانشگاهی علوم پزشکی می باشد که تمرکز خود را بردرمان بدون داروی مشکلات جسمی و حرکتی و …بیمار قرار داده است.بیمارانی که به هر دلیل مشکلاتی در حس و حرکت اندام های خود پیدا کرده اند.مشکلاتی که برای رفع آنها نیازی به دارو و جراحی نمی باشد و با این قبیل اقدامات بهبودی حاصل نمی شود.

در اینجاست که فیزیوتراپی به کمک افراد می آید تا درد کمتری احساس کنند و به وضعیت قبلی خود بازگردند.

فیزیوتراپی در منزل چیست؟

عمل فیزیوتراپی توسط فیزیوتراپیست ها انجام می شود.اما اگر به دلیلی بیمار امکان مراجعه به کلینیک های فیزیوتراپی را نداشته باشد فیزیوتراپیست به منزل وی مراجعه کرده و تمرینات لازم را به بیمار می دهد.

فیزیوتراپی در منزل چگونه انجام می شود؟

همانند انجام فیزیوتراپی در کلینیک ها به کمک انواع روش ها انجام می گردد.روش هایی از قبیل ماساژ تمرینات ورزش ها و انواع وسایل و دستگاه های فیزیوتراپی.چگونگی انجام فیزیوتراپی در محل زندگی با توجه به نوع بیماری سن فرد و میزان همکاری وی ممکن است متفاوت باشد.

ساده ترین راهکار انجام فیزیوتراپی در خانه

با توجه به مطالب بالا فروشگاه آنلاین نادین مد با ارایه محصولاتی انحصاری و کارآمد به شما کمک می کند در منزل بتوانید از خدمات کلینیک های فیزیوتراپی با کمترین هزینه و به ساده ترین شکل استفاده نمایید.برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه اینستاگرام فروشگاه و همینطور واتساپ اقدام بفرمایید.

09178218552

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *