وکیوم شارژی

بهترین مدل دستگاه وکیوم آقایان

دستگاه وکیوم آقایان ابزاری است که به افرادی که به دنبال روش های غیردارویی برای رفع اختلالات نعوظ و افزایش سایز هستند کمک می کند تا مشکل خود را برطرف کنند.

این محصول به طور گسترده در بازار وجود دارد و برای استفاده از آن نیازی به نسخه پزشک هم نیست.

با این حال نکته مهم این است که افراد پمپ های با کیفیت خریداری نمایند و بهترین و با کیفیت ترین محصول در اختیار آنها قرار گیرد.

انواع دستگاه وکیوم

انواع مختلفی از دستگاه وکیوم وجود دارد که هر کدام به شکلی متفاوت عمل می نمایند.برخی بوسیله برق کار میکنند برخی به کمک باطری و برخی دیگر نیز بوسیله پمپ دستی.مدلی که به وسیله باطری کار میکند برای مبتدیان بسیار عالی و استفاده آسانی نیز دارد.وزن آن بسیار سبک و در عین حال حجم کمی هم دارند.

در ادامه این مقاله بهترین مدل دستگاه وکیوم آقایان موجود در بازار ایران را به شما معرفی خواهیم کرد.

فروشگاه آنلاین نادین مد با عرضه دستگاه وکیوم آقایان از برند free space امکان استفاده همه هموطنان از بهترین نوع دستگاه وکیوم را فراهم نموده است.پمپ مکنده این محصول به وسیله دو عدد باطری نیم قلمی تغدیه می گردد.

ارتفاع دستگاه 25 سانتی متر می باشد.دو دکمه بر روی قسمت پمپ وجود دارد که دکمه بزرگتر برای روشن و خاموش کردن دستگاه و دکمه کوچک تر برای تخلیه هوا است.

به همراه دستگاه وکیوم یک عدد واشر ژله ای فری سایر وجود دارد که بسیار نرم و انعطاف پذیر بوده و برای همه افراد مناست می باشد.

ژل لوبریکانت که استفاده از دستگاه را راحت تر می سازد نیز به همراه این محصول عرضه می شود.

از دیگر ویژگی های این محصول بی صدا کارکردن پمپ می باشد که هیچ گونه آلودگی صوتی ایجاد نمی کند.

نحوه سفارش

دستگاه وکیوم آقایان را می توانید از طریق وبسایت فروشگاه آنلاین نادین مد سفارش داده و در کوتاه ترین زمان درب منزل یا محل کار دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *