وکیوم شارژی

زمان نرمال رابطه جنسی

رابطه جنسی به طور معمول چقدر طول می کشد؟

اگر شما یک فرد غیرمتخصص باشید ممکن است پس از یک مقاربت سریع ناامید کننده این سوال را از خود پرسیده باشید.با این حال یک فرد متخصص این سوال را به گونه ی دیگری مطرح می کند.میانگین زمان تاخیر انزال در واژن چیست؟

همه ما می دانیم که رابطه جنسی بسیار بیشتر از قرار دادن آلت تناسلی در واژن و انزال است، اما بقیه چیزها همیشه آسان نیست (بوسیدن، مالش دادن و …). برای اینکه همه چیز ساده و مشخص باشد، فقط بر زمان انزال تمرکز می کنیم.

اندازه گیری میانگین زمان دخول تا انزال موضوع ساده ای نیست. دو مشکل اصلی در این مورد وجود دارد. یکی این است که مردم احتمالاً در تخمین های زمانی خود به سمت بالا سوگیری می کنند، زیرا از نظر اجتماعی مطلوب است که بگوییم مدت زیادی رابطه ی شما طول می کشد.

مشکل دیگر این است که مردم لزوماً نمی‌دانند چقدر رابطه جنسی شان طول می‌کشد. سکس کاری نیست که مردم به طور معمول هنگام نظارت بر ساعت کنار تخت انجام می دهند و تخمین زمان آن کمی دشوار می باشد.

بهترین مطالعه ای که در مورد تخمین میانگین زمان انزال در جمعیت عمومی انجام شده است، شامل 500 زوج از سراسر جهان بود که با استفاده از کرونومتر، در یک بازه زمانی چهار هفته ای رابطه جنسی داشتند.

شرکت کنندگان “شروع” رابطه جنسی را در نفوذ آلت تناسلی و “توقف” را در زمان انزال مدنظر قراردادند. ممکن است توجه داشته باشید که این می تواند تا حدودی بر خلق و خوی تأثیر بگذارد و شاید دقیقاً منعکس کننده جریان طبیعی چیزها نباشد. اما علم به ندرت کامل است، و این بهترین چیزی است که ما داریم.

بنابراین محققان چه چیزی را یافتند؟

قابل توجه ترین نتیجه این است که مقدار زیادی از تنوع وجود دارد. میانگین زمان برای هر زوج (یعنی میانگین در تمام دفعات رابطه جنسی) از 33 ثانیه تا 44 دقیقه متغیر بود. این یک تفاوت 80 برابری است.

پژوهش چه می گوید؟

بنابراین واضح است که هیچ زمان «عادی» برای داشتن رابطه جنسی وجود ندارد. اگرچه میانگین (میانگین، از نظر فنی) در همه زوج‌ها 5.4 دقیقه بود. این بدان معناست که اگر 500 زوج را از کوتاه‌ترین جنس به طولانی‌ترین سکس ردیف کنید، زوج میانی هر بار که این کار را انجام می‌دهند به طور متوسط ​​5.4 دقیقه می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *