زانوبند حرارتی

زانوبند الکتریکی هوشمند چیست؟

زانوبند الکتریکی هوشمند دستگاهی است که حمایت های لازم برای پیشگیری و درمان انواع دردهای زانو را به شما ارایه می دهد.

این محصول مناسب برای استفاده تمامی افراد در تمامی سنین می باشد.زانوبند الکتریکی هوشمند محافظت و پوشش کامل از زانو را به عمل می آورد.

دستگاه دارای چهار قابلیت ویبره حرارت لیزر و مادون قرمز می باشد.جنس قسمت پوشش دهنده زانو از نیوپرن و ضدحساسیت می باشد.روی دستگاه یک پنل لمسی قرار دارد که می توان حالات مختلف ویبره و حرارت را تنظیم نمود.

زانوبند الکتریکی هوشمند به صورت اتوماتیک پس از ده دقیقه کارکردن خاموش می شود.زانوبند دارای یک باطری قدرتمند می باشد که پس از هربار شارژ کردن دستگاه برای سه روز قابل استفاده می باشد.

زانوبند هوشمند برای هر دو زانو و برای تمامی افراد با هر وزن و جثه ای قابل استفاده می باشد.کشسان بودن قسمت پوشش دهنده زانو باعث انعطاف پذیری این محصول شده است.

قابلیت ها

حرارت دستگاه باعث تسکین انواع دردها از جمله آرتروز و بهبود آسیب دیدگی ها می گردد.حرارت افزایش ارتعاش مولکولی و سرعت متابولیک سلولی را افزایش میدهد.حرارت موجب گسترش جریان خون به سطح پوست می شود.استفاده از حرارت برای درمان اسپاسم عضلانی بسیار موثر و کارآمد می باشد.

لیرز علت اصلی دردها در درمان می کند و روشی غیر تهاجمی و ایمن می باشد.لیزر ضدالتهاب و تسکین دهنده و بهبوددهنده فعالیت عروق می باشد.استفاده از لیزر نرخ ترمیم بافت و سلول ها را افزایش می دهد.

مادون قرمز نیز همچون لیزر تسکین دهنده درد می باشد.همچنین باعث شل شدن عضلات و افزایش خون رسانی می گردد.

ویبرشن این محصول سبب افزایش مصرف اکسیژن توسط سلول ها می گردد.همچنین باعث افزایش دمای بافتی و افزایش جریان خون موضعی نیز می شود.

استفاده از دستگاه زانوبند الکتریکی هوشمند بسیار مقرون به صرفه و راحت می باشد.

این محصول کارآمد را میتوانید از طریق وبسایت فروشگاه آنلاین نادین مد سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *