درمان اختلالات نعوظ با دستگاه وکیوم

دستگاه وکیوم در رفع اختلال نعوظ برای اکثر مردان موثر است. مدت زمان نعوظ به فرد بستگی دارد ، اما ممکن است 30 دقیقه یا بیشتر انتظار داشته باشید. برخی از مردان ممکن است از وکیوم قبل از عشقبازی استفاده کنند یا صبر کنند و از آن قبل از مقاربت استفاده کنند.

به دلایل زیر دستگاه وکیوم یک انتخاب خوب جهت درمان اختلالات نعوظ است:

  • دستگاه وکیوم موثر است. با تمرین و استفاده صحیح، اکثریت مردان می توانند نعوظ کافی برای رابطه جنسی دریافت کنند.
  • وکیوم نسبت به درمان های دیگر عوارض جانبی کمتری دارد.
  • هزینه های درمان بصورت کلی پایین تر است. پس از خرید اولیه دیگر هزینه ای جهت درمان نیاز نمی باشد.
  • دستگاه وکیوم برقی غیر تهاجمی است. نیاز به جراحی ندارد و بسیار کاربردی آسان دارد.
  • دستگاه وکیوم را می توان با درمان های دیگر بصورت همزمان استفاده کرد. دستگاه وکیوم را می توان همراه با دارو و یا ایمپلنت آلت تناسلی استفاده کرد. برای برخی از مردان، ترکیبی از درمان در اختلال نعوظ عملکرد بهتری دارد.
  • با استفاده از وکیوم حتی بعد از جراحی پروستات و سایر اعمال جراحی میتوانید نعوظ خود را بدست آورید.
  • در مردانی که اختلال نعوظ آنها ناشی از بیماری های زمینه ای دیگر مانند دیابت میباشد با استفاده از دستگاه وکیوم میتوانند نعوظ خود را بدست آورند.

چگونه از دستگاه استفاده کنیم؟

استفاده از دستگاه وکیوم مردانه در ابتدا کمی ناجور به نظر می رسد ، اما کار با آن کاملاً ساده است.با قرار دادن لوله بر روی آلت تناسلی خود شروع کنید. ممکن است بخواهید از روان کننده استفاده کنید تا از تحریک لوله جلوگیری شود.در صورت داشتن وکیوم شارژی، باتری پمپ را روشن کنید یا از پمپ دستی برای شروع هواگیری از داخل لوله استفاده کنید. تغییر فشار هوا باعث می شود که خون رگ های خونی در آلت تناسلی شما را غوطه ور کند. ممکن است فقط چند دقیقه طول بکشد تا نعوظ پیدا کنید. سپس می توانید لوله را برداشته و درگیر پیش بازی یا مقاربت شوید.

مزایای دستگاه وکیوم مردانه چیست؟

دستگاه در رفع اختلال نعوظ برای اکثر مردان موثر است. مدت زمان نعوظ به فرد بستگی دارد ، اما ممکن است 30 دقیقه یا بیشتر انتظار داشته باشید. برخی از مردان ممکن است از وکیوم قبل از عشقبازی استفاده کنند یا صبر کنند و از آن قبل از مقاربت استفاده کنند. وکیوم مردانه به طور کلی ایمن هستند و هیچ یک از عوارض جانبی را که می تواند همراه با داروهای اختلال نعوظ باشد ، ندارند. همچنین در مقایسه با ایمپلنت های آلت تناسلی که نیاز به جراحی دارند ، غیرتهاجمی است.

دستگاه معمولاً در طولانی مدت نسبت به داروها یا سایر روش های درمانی هزینه کمتری دارد ، زیرا می توان بدون هیچ گونه هزینه مکرر از آن استفاده مکرر کرد.دستگاه این مزیت را دارد که بعد از عمل مانند جراحی پروستات یا پرتودرمانی برای سرطان پروستات نیز موثر است.یکی دیگر از مزایای دستگاه این است که می تواند همراه با قرص های اختلال نعوظ یا سایر روش های درمانی بدون هیچ گونه خطر اضافی استفاده شود. برای برخی از مردان ، استفاده منظم از دستگاه وکیوم ممکن است منجر به نعوظ های طبیعی شود.

قیمت دستگاه وکیوم

یکی از موضوعات بسیار مهمی که باید به آن توجه داشت این است که امروزه برندهای مختلفی در زمینه طراحی و تولید دستگاه وکیوم فعالیت دارند و همین موضوع باعث شده تا شاهد تولید دستگاه های گوناگون با قیمت های مختلف در بازار باشیم. در واقع وجود شرکت های گوناگون در زمینه طراحی و تولید دستگاه وکیوم و استفاده از مواد اولیه مختلف باعث شده تا این دستگاه ها قیمت های متفاوتی داشته باشند. البته پیشنهاد ما این است که برای خرید دستگاه وکیوم به سراغ برندهای مشهور در این حوزه رفته و محصول باکیفیتی را خریداری کنید، چرا که استفاده از دستگاه وکیوم بی کیفیت و ارزان قیمت نه تنها مشکل شما را حل نخواهد کرد، بلکه می تواند مشکلات مختلفی را برای شما به وجود بیاورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *