قیمت دستگاه وکیوم مردانه دیجی کالا

چند دیدگاه اشتباه در مورد کاربرد دستگاه وکیوم آقایان

مقدمه

دستگاه وکیوم آقایان برای درمان اختلال نعوظ استفاده می شود.وقتی بحث کاربرد آن مطرح می شود هیچگونه بزرگنمایی یا جنبه تبلیغاتی خاصی وجود ندارد و در حقیقت یکی از بهترین راهکارهای درمانی است.

تجربه نشان داده که کاربرد دستگاه وکیوم آقایان نسبت به داروهای خوراکی یا هر شیوه درمانی دیگر مانند جراحی عوارض جانبی کمتری دارد و در مواردی که شدت مشکل فرد هم زیاد باشد قابل استفاده است. به همین دلیل در این مطلب بررسی چند دیدگاه اشتباه در مورد آنها خواهیم پرداخت.

دستگاه وکیوم مردانه میتواند به آلت تناسلی آسیب وارد کند

این یکی دیگر از دروغ پردازی هایی است که به دلیل ماهیت فیزیکی دستگاه توسط برخی از افراد مطرح می شود. به همین دلیل بسیاری از مردان به دلیل ترس از آسیب دائمی از کاربرد دستگاه وکیوم آقایان برای مشکل خود اجتناب می کنند.

دستگاه وکیوم مردانه برای کمک به عملکرد نعوظ طراحی شده و در حقیقت هیچ گونه طراحی پیچیده و غیر قابل درکی در آن وجود ندارد. فناوری تولید این دستگاه ها در طی چند دهه گذشته پیشرفت چشمگیری داشته تا بتواند تبدیل به یک راهکار ایمن و طبیعی برای درمان ناتوانی جنسی مردان باشد. این موضوع باعث شده که کاربرد دستگاه وکیوم آقایان برای اختلال نعوظ موثرتر و ایمن تر باشد.

البته مانند هر شیوه درمانی دیگر، استفاده نادرست از دستگاه وکیوم مردانه می تواند منجر به آسیب شود. به عنوان مثال، پمپاژ شدید که معمولاً در دستورالعمل دستگاه آورده می شود و می‌تواند منجر به بالارفتن جریان خون به آلت تناسلی و آسیب به آن شود. خوشبختانه اکثر دستگاه‌ها با دستورالعمل های دقیق برای استفاده آسان و ایمن در اختیار بیماران مختلف قرار می گیرند.

دستگاه وکیوم مردانه کار نمی کند

در بررسی‌های صورت گرفته روی کاربرد دستگاه وکیوم آقایان برای درمان ناتوانی جنسی مشخص شده که عملکرد آن همانند سایر روش های درمان اختلال نعوظ است. بر اساس گزارش های انجام شده توسط انجمن مربیان جنسی آمریکا و مشاوران و درمانگران آمریکایی، بین ۵۶ تا ۶۷ درصد از مردان با استفاده از این دستگاه اعلام کرده اند که عملکرد آن جالب توجه است. این دستگاه با ایجاد حالت مکش زمینه را برای انتقال خون به بافت های داخلی آلت تناسلی فراهم می آورد.

دستگاه وکیوم مردانه جایگزین ایمن تر و مطمئن تری برای قرص های خوراکی است که ممکن است عوارض جانبی مختلفی مانند غش، سردرد یا تاری دید ایجاد کنند. در ضمن قرص های خوراکی معمولاً بعد از ۴۰ دقیقه عمل می کنند این در حالی است که دستگاه وکیوم مردانه کامل لحظه‌ای بوده و فرد می‌تواند در همان لحظه از آن استفاده کند.

این دستگاه فقط برای پیرمردها قابل استفاده است

این جمله کلیشه ای که تنها پیرمردها مبتلا به اختلال نعوظ می شوند یک تصور غلط رایج است و باعث می شود که افراد جوان نسبت به ناتوانی جنسی خود خجالت بکشند. اما واقعیت چیز دیگری را نشان می‌دهد و مشکلات نعوظ می‌تواند مردان را در هر سنی تحت تاثیر قرار دهند. ۵۰ درصد از مردان تا رسیدن به سن میانسالی اختلال نعوظ را تجربه می کنند و 25 درصد از مردان زیر ۴۰ سال هم با این مشکل مواجه می شوند. اما این به این معنی نیست که مردان باید از زندگی جنسی خود دست بکشند. کاربرد دستگاه وکیوم آقایان یکی از بهترین راهکارها و ساده‌ترین راه حل برای این مشکل است که تنها در چند گام ساده می توان از آن بهره برد.

جمع بندی

دستگاه وکیوم مردانه یک راهکار مناسب و جایگزین ایده آل برای روش های دارویی درمان اختلال نعوظ است. این دستگاه برای همه سنین قابل استفاده بوده و عوارض جانبی آن برای فرد بسیار کم است. در ضمن برای استفاده بهینه و ایمن از این دستگاه دستورالعمل مشخصی در اختیار شما قرار می گیرد تا احتمال آسیب دیدگی آلت تناسلی یا سایر اندام های جنسی به حداقل برسد. کاربرد دستگاه وکیوم آقایان برای کسانی که از لحاظ جسمی مانند نخاع آسیب دیده اند مناسب است، اما اگر ریشه اختلال نعوظ شما به مشکلات دیگری مربوط می شود حتماً برای درمان آن اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *