یک استوانه برای رفع مشکلات جنسی

آموزش استفاده از دستگاه وکیوم شارژی

کاربردهای وکیوم شارژی

دستگاه وکیوم شارژی تبدیل به یک وسیله کاربردی شده و به هیچ وجه برای مردان جنبه سرگرمی ندارد. هر چه شناخت مردان نسبت به این دستگاه بالاتر میرود، میزان محبوبیت آن هم افزایش می یابد. البته انتظار مردان از دستگاه وکیوم آقایان متفاوت است.

برخی از آن به عنوان یک راهکار برای ایجاد نعوظ موقت استفاده می کنند.
برخی برای بزرگ شدن آلت تناسلی از دستگاه استفاده میکنند.
برخی از آن برای درمان اختلال نعوظ استفاده می کنند.

برخی برای درمان زودانزالی به سراغ این دستگاه می آیند.

برخی آن را به عنوان یک ابزار برای حفظ نعوظ سالم در طول رابطه جنسی می‌شناسند.

چیزی که در اینجا اهمیت دارد این است که استفاده ایمن از دستگاه وکیوم شارژی هم روی نتیجه آن تاثیر مثبت داشته و هم سلامت فرد استفاده کننده را حفظ می کند.

معرفی دستگاه وکیوم شارژی

این دستگاه در اصل یک استوانه است که روی آلت تناسلی مرد قرار میگیرد و از یک پمپ برای ایجاد مکش در داخل استوانه استفاده می کند.مکش و ایجاد خلا باعث افزایش گردش خون در آلت میگردد.

این خون وارد رگ های داخلی آلت تناسلی شده و یک حالت نعوظ سخت و بزرگتر از حالت طبیعی به وجود می آید. پس از رفع خلا، خون موجود در آلت تناسلی به آرامی به عقب حرکت کرده و آلت به اندازه طبیعی خود برمیگردد..

بر خلاف اکثر داروهای خوراکی، دستگاه وکیوم شارژی یک گزینه مقرون به صرفه و آسان برای استفاده است که نیاز به نسخه خاصی ندارد. البته این بدان معنا نیست که هیچ خطری در کاربرد دستگاه وکیوم شارژی وجود ندارد. این دستگاه ها با مشکلات مختلفی مانند درد، تغییر رنگ، ورم آلت تناسلی و آسیب احتمالی به بافت آلت تناسلی ممکن است همراه شوند و به همین دلیل استفاده درست از دستگاه بسیار مهم است.

طبق دستورالعمل استفاده کنید.

روش کار همه دستگاه های وکیوم مشابه بوده و اختلاف کمی در عملکرد آنها وجود دارد. به همین دلیل بهترین راهکار برای استفاده ایمن از دستگاه وکیوم شارژی و جلوگیری از آسیب دیدن، رعایت دستورالعمل خاص استفاده است.

از واشر به همراه دستگاه استفاده کنید.

استفاده از یک واشربه همراه دستگاه وکیوم شارژی و می‌تواند بخشی از فشار آن را کنترل کند. این دستگاه‌ها از مواد سخت ساخته شده اند و اگر چیز نرمی بین پوست و استوانه قرار نگیرد، به احتمال زیاد برای شما ناراحت کننده خواهد بود. در ادامه این روند می‌تواند منجر به کبودی شود و در دفعات بعدی بیش از حد ناراحت کننده است.

همیشه اطراف آلت تناسلی را نظافت کنید.

یکی از راهکارهای اطمینان از استفاده ایمن از دستگاه این است که موهای اطراف آلت تناسلی خود را کوتاه و نظافت کنید. در حالت ایده آل لازم است که این منطقه به طور کامل تراشیده شود. اما صرفاً تمیز نگه داشتن آن می تواند به بهبود کیفیت دستگاه کمک کند.

از لوبریکانت یا همان روان کننده استفاده کنید.

استفاده از مقداری روغن روان کننده یا لوبریکانت در اطراف واشر به ایجاد یک فضای مهر و موم بین پوست و دستگاه کمک خواهد کرد. البته استفاده بیش از حد از این ماده نتیجه عکس می دهد و باعث لغزندگی بیش از حد میشود. بنابراین قبل از اعمال دستگاه وکیوم شارژی مقدار کمی از این ماده استفاده کنید.

از پمپاژ کردن بیش از حد دستگاه بپرهیزید.

این موضوع به طور ویژه برای مبتدیان حائز اهمیت است، زیرا این افراد در حال تجربه یک احساس کاملاً جدید هستند و هنوز به زمان کافی برای مطابقت با آن نیاز دارند.

وقتی که هفته‌ای دو تا سه جلسه از این دستگاه استفاده می کنید، بهتر است که مدت زمان پمپاژ شما بیشتر از ۱۵ دقیقه نباشد. اما اگر احساس راحتی داشتید می توانید به مرور زمان تمرین خود را بیشتر کرده و تعداد آنها را بالاتر ببرید.

پمپاژ بیش از حد دستگاه می تواند در بلند مدت به بافت های داخلی آلت تناسلی آسیب رسانده و منجر به پارگی رگهای آن شود.

اگر در زمان پمپاژ احساس ورم یا تغییر شکل ظاهری آلت تناسلی را داشتید استفاده از دستگاه را متوقف کنید تا وضعیت آلت تناسلی به حالت طبیعی برگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *