حرارت درمانی و تاثیرات شگفت انگیز آن

تعریف:

حرارت درمانی یکی از روش های نوین درمان بیماری های جسمی و حتی روانی است. در درمان بسیاری ازبیماری هاموثر است ، کلاژن را بالا میبرد و خشکی مفاصل ،درد و اسپاسم ماهیچه ای التهاب را کاهش میدهد و جریان خون را بالا میبرد.

هدف از حرارت درمانی این است که عبور جریان خون و اکسیژن و مواد مغذی را به منطقه که در آن سیستم گردش خون دچار مشکل شده،افزایش یابد. این روش درد مفاصل و درد عضلات را آرام می کند.حرکت محدود و انعطاف پذیری تاندون ها و رباط هارا نیز می توان توسط آن افزایش داد.

انواع و چگونگی انجام درمان:

خشک و مرطوب.

معمولا گرمای مرطوب برای همه ی دردها و گرمای خشک برای دردهای عمیق ماهیچه ای مناسب است.مطمئن شوید که ابزار درمانی درجایی که باید قرارگرفته باشد و بهتراست درجه حرارت حدود 40 درجه و طوری باشد که پوست نسوزد .ابزار درمانی را 15 تا 20 دقیقه در محل مورد نظر نگه دارید و هر2 ساعت اینکار را تکرار کنید.

فواید حرارت درمانی

حرارت درمانی جریان خون در بافتها اکسیژن و موادمغذی سلولها را تامین میکند.این نوع روش درمانی نوین جریان خون را بهبود و اسپاسم عضلانی را کاهش میدهد ودرد را درمان میکند.انعطاف پذیری انعطاف حس خوب کلی به فردمیدهد.این روش کشش بافت های اطراف ستون فقرات ماهیچه ها بافت های ارتباطی را آسان میکند درنتیجه خشکی عضلات را کاهش میدهد.

فروشگاه آنلاین نادین مد با محصولاتی انحصاری به شما کمک می کند تا این روش درمانی را در منزل به سادگی و با کمترین هزینه انجام داده و از تاثیرات شگفت انگیز آن بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *