فروشگاه

با خرید وکیوم شارژی آقایان از فروشگاه آنلاین نادین مد به سادگی و با کمترین هزینه می توانید بسیاری از مشکلات جنسی خود را در منزل با کمترین عوارض برطرف کنید.

فروشگاه نادین مد برای اولین بار این محصول کارآمد را ارایه می نماید.برای خرید وکیوم شارژی آقایان به راحتی میتوانید با مراجعه به وبسایت فروشگاه این محصول را انتخاب نموده و پس از مشخص نمودن نحوه ی پرداخت سفارش خود را ثبت کنید.پس از بررسی و تایید محصول به آدرس شما ارسال می گردد.

خرید وکیوم شارژی آقایان از یک فروشگاه معتبر و دارای پشتیبانی دغدغه شما را برای برخورداری از یک محصول با کیفیت برطرف می نماید.

درباره وکیوم شارژی مردانه

وکیوم شارژی ارایه شده توسط فروشگاه آنلاین نادین مد از برند free space و ساخت کشور چین و دارای کیفیت ساخت بسیار بالا می باشد.به همراه این محصول یک عدد واشر ژله ای فری سایز و یه بسته حاوی ژل لوبریکانت ارایه می شود.

دستگاه وکیوم شارژی توسط دو باطری نیم قلمی تغدیه می شود و بسیار کم مصرف و کارکرد آن بی صدا می باشد.طول لوله آن 18 سانتی متر و قطر دهنه ی لوله استوانه 7 سانتی متر است.در قسمت بالای لوله استوانه پمپ دستگاه قرار میگیرد.پمپ دارای دو دکمه روشن و خاموش و تخلیه هوا است.

وکیوم شارژی آقایان برای رفع مشکلاتی از قبیل اختلالات نعوظ در مردان-کجی و انحراف آلت تناسلی-افزایش سایز آلت و همینطور درمان زودانزالی مورد استفاده قرار می گیرد.اختلال نعوظ مشکلی شایع در بین مردان می باشد که تقریبا همه ی افراد در طول زندگی خود با آن مواجه می شوند.ساده ترین و ایمن ترین و در عین حال کم هزینه ترین روش برای رفع اختلالات نعوظ در مردان استفاده از دستگاه وکیوم شارژی می باشد.

افرادی که از سایز الت تناسلی خود رضایت کامل ندارند نیز می توانند با استفاده منظم و صحیح از وکیوم شارژی به سایز دلخواه خود برسند.

نمایش 1–12 از 24 نتیجه