خانه

خرید تجهیزات پزشکی و سلامت و زیبایی

فروشگاه آنلاین نادین مد با ارایه محصولاتی انحصاری و با کیفیت در زمینه تجهیزات پزشکی و سلامت و زیبایی با پشتیبانی و مشاوره رایگان و همیشگی در خدمت همه عزیزان می باشد.

شما می توانید با مراجعه به وبسایت فروشگاه آنلاین نادین مد محصول مورد نظر خود را انتخاب نموده و پس از ثبت سفارش منتظر بررسی و تایید از جانب فروشگاه باشید.پس از تایید سفارش برای انجام هماهنگی و ارسال محصول با شما تماس گرفته خواهد شد.

فروشگاه نادین مد در حال حاضر دارای محصولاتی در زمینه توان بخشی و فیزیوتراپیhttps://www.aparat.com/v/ZBv7Y و زیبایی می باشد که به طور کاملا انحصاری خدمت همه عزیزان ارایه می گردد.

لیست محصولات

لیست برخی از محصولات موجود در فروشگاه خدمت شما عزیزان ارایه می گردد:

رولیتور واکر

ارتفاع دهنده توالت

پوشک بزرگسال

فشارسنج دیجیتال

تب سنج دیجیتال

پالس اکسیمتر

دستگاه تست قند خون

دستگاه تنس

ماساژور چشم

ماساژور گردن

کتف بند حرارتی

کمربند حرارتی

شکم بند قاعدگی

دستگاه فیزیوتراپی کمر

دستگاه فیزیوتراپی زانو

زانوبندحرارتی

ایرکامپرشن

ماساژور پا

دستگاه گرمکن پا

ماساژور دست

دستگاه بخور سرد

دستگاه لیفت غبغب

شکم بند لاغری

چسب ضددرد

کیسه آب گرم

دروشیت

تشکچه برقی

زانوبند مغناطیسی

فروشگاه آنلاین نادین مد این امکان را برای همه عزیزان فراهم آورده که هر نوع محصولی در حوزه تجهیزات پزشکی و سلامت و زیبایی که مدنظر مشتریان باشد را از معتبرترین نمایندگی ها و فروشگاه ها تهیه و در اختیار هم وطنان قرار دهد.

هم چنین فروشگاه آمادگی همکاری با تمامی مراکز درمانی و بیمارستانی و کلینیک ها و سالن های زیبایی را دارد.

فروشگاه دارای پشتیبانی و مشاوره ی رایگان و دایمی در تمامی روزهای سال حتی روزهای تعطیل می باشد.با خرید از ما تجربه خوشایند یک خرید راحت و آسان و بدون دغدغه داشته باشید.نادین مد تجربه ای نو در بهبود سلامت ایرانیان این شعار ما برای برخوردار کردن همه عزیزان از بهترین لوازم پزشکی و درمانی و زیبایی است.